O projektu

Bytový dům Vokáčova je moderní stavbou na Praze 4 nedaleko stanic metra „C“ Pankrác a Budějovická, nachází se na nároží ulic Vokáčova a Přímětická. Precizní architektonické řešení s důrazem na komfortní bydlení splňuje veškeré požadavky moderního domova.

Kvalitní bydlení, výhodná investice

  • výborná lokalita – 5 minut pěšky na metro5 minut  autem do centra
  • kompletní občanská vybavenost – v docházkové vzdálenosti je dostatek obchodů, služeb, úřadů i zdravotnických a vzdělávacích zařízení, včetně školky a jeslí
  • garážové stání a sklep ke každému bytu – ke všem bytům náleží garážové stání pro bezpečné parkování a sklep v přízemí a podzemních podlažích. U větších bytů jsou přidělena dvě garážová stání.

Originální provedení

Dům zaujme svým barevným provedením fasády. Celý objekt je rozdělen na dvě nezávislé části, každá s vlastním vchodem. V sekci „A“ je umístěno 23 bytů, v sekci „B“ pak 15 bytů. Nebytové prostory v přízemí (1.NP) a 1.patře (2.NP) mají vlastní vchod z ulice Vokáčova.

Logické členění domu

Řez domem

V novostavbě Vokáčova je celkem 8 nadzemních a 2 podzemní podlaží.

7. a 8. podlaží
- ustupující podlaží s byty 2+KK – 3+1,
většina bytů se střešní terasou.
3. až 6. podlaží
- 23 bytů 2+kk až 3+1 od 71 do 111 m2,
v 5 podlaží – byt 3+KK se střešní terasou
2. podlaží
- 7 bytů a 1 komerční prostor 134 m2, s vlastním vchodem
1. podlaží
- vstupní prostory, garážová stání a obchodní prostor 35 m2 s vlastním vchodem a možností propojení s nebytovým prostorem ve druhém podlaží
1. a 2. suterén
- garáž a sklepní kóje

Účelná dispozice bytů

Velkoryse řešený bytový dům obsahuje 38 bytů 1+kk až 4+1 s důrazem na maximálně komfortní dispoziční řešení.. Do určité fáze výstavby domu je možné u většiny bytů zajistit  individuální změny dispozice na základě specifických požadavků (zvýšit, nebo snížit počet ložnic či oddělit kuchyň). Dispoziční řešení některých podlaží objektu nabízí také možnost propojení některých bytů.

Menší byty 1+KK – 3+KK jsou orientovány vetšinou na jihovýchod. Větší byty ke dvou světovým stranám – denní část bytu na jihovýchod a noční na severozápad. Některé byty mají okna v koupelnách. Součástí všech bytů je balkón nebo lodžie nebo terasa.

Cenově dostupné bydlení

Za velmi příznivé ceny Vám nabízíme vysokou kvalitu architektonického řešení a materiálového vybavení všech bytů, komerčních či obchodních prostor. Prohlédněte si nabídku zbývajících volných bytů a nebytových prostor v domě.

Vokáčova – letecký pohled