Vybavení

Nabízíme vysoký standard interiérového vybavení jednotlivých bytů a nebytových prostor. Všechny jednotky jsou vybaveny jednotně povrchovými materiály a výrobky dle našeho katalogu standardů. Na přání Vám představíme širokou škálu alternativních produktů: koupelnové dlažby a obklady,  podlahy, interiérové dveře, malby stěn a stropů.

logo_cristina logo_villeroy logo_huppe logo_sapeli
logo_vitra logo_imola logo_hansgrohe

Katalog standardů ke stažení

Popis vybavení bytu

OKNA
Dřevěná Eurookna, francouzská okna na terasy a lodžie s izolačním trojsklem. Vnitřní parapet – dřevo / laminát, dekor dub.
INTERIÉROVÉ DVEŘE
Dřevěné dveře výšky 2100 mm v provedení dub americký s nerezovým kováním, bezprahová. Do ložnic, WC, koupelny a komory dveřní křídla hladká, plná, do obývacího pokoje prosklená.
KOUPELNY A WC
Velkoformátový keramický obklad IMOLA do výše SDK podhledu, některé stěny bez obkladu, pouze sokl výška 8 cm. Velkoformátová keramická dlažba IMOLA. Baterie umyvadlové pákové CRISTINA nebo HANS GROHE. Baterie vanové a sprchové podomítkové pákové CRISTINA. Vany plastové klasické VITRA se středovým odtokem 180/80. Sprchové vaničky 900 x 900 v provedení litý mramor HÜPPE. Sprchové zástěny v provedení sklo, HÜPPE. Závěsné keramické zařizovací předměty v bílém provedení VILLEROY BOCH.
dlazba_bath    dlazba_WC
ZÁDVEŘÍ
Velkoformátová keramická dlažba IMOLA.
TOPENÍ a příprava TÚV
Centrální dálkové.Radiátory deskové RADIK, předokenní podlahové konvektory, v koupelnách otopné radiátory v podobě žebříku. Elektronický měřič tepla.
VODOVOD
Měřidla teplé a studené vody. Všechny byty 1x příprava pro pračku. Střešní terasy 1 x vývod studené vody.
KANALIZACE
Plastové rozvody – tiché potrubí.
KUCHYNĚ
Příprava pro zabudování kuchyňské linky: voda, odpad, 230V, 400V, vývod VZT pro připojení digestoře, se zpětnou klapkou.
Kuchyně    Kuchyně
SILNOPROUDÉ ELEKTROINSTALACE
Vodiče – měď, zásuvky a vypínače ABB – ELEMENT – bílá. Množství zásuvek – průměrně 4x na jednu obytnou místnost, koupelny 2x, střešní terasy 1 zásuvka. Vývody pro osvětlovací tělesa min 1x na každou místnost. Exteriérové osvětlení střešních teras.
SLABOPROUDÉ ELEKTOINSTALACE
1x pevná telefonní linka. 1 – 3x anténní zásuvka (STA + satelit), dle počtu místností. Domovní nástěnný telefon pro komunikaci s návštěvou, vč.automatického vrátného. Příprava pro EZS ve všech bytech a nebytových jednotkách.
PODLAHY
Plovoucí dřevěná vrstvená masivní podlaha (mimo koupelen, WC, zádveří – zde standartně dlažba), v provedení dub, včetně soklových lišt.
V bytech 3A.1, 4A.1, 5A.1, 6A.1, 6B.2 dřevěná vrstvená masivní podlaha, lepená k podkladu (mimo koupelen, WC, zádveří – zde standartně dlažba), v provedení dub, včetně soklových lišt.
STĚNY
Omítky stěn a stropů hladké štukové, malby bílé.
VSTUPNÍ DVEŘE
Jednokřídlé bezpečnostní dveře (bezpečnostní tř.2) s jistícími body, bezpečnostním zámkem a bezpečnostním kováním, s dveřním kukátkem, provedení lamino, světlá výška 2100 mm.
LODŽIE A BALKÓNY
Stěrka na balkony.
TERASY
Mrazuvzdorná dlažba z přírodního betonu na terčích.
SVĚTLÁ VÝŠKA
Světlá výška obytných místností 2700 mm. V koupelnách 2380 mm, chodbách 2550 mm (k sádrokartonovým podhledům).

Popis vybavení společných prostor

KONSTRUKČNÍ SYSTÉM
Nosná monolitická železobetonová konstrukce a keramické zdivo. Mezibytové příčky železobetonové nebo keramické, např. Porotherm.
FASÁDA
Zateplovací systém, materiál minerální vata, povrch silikát. Prosklená, hliníková fasáda v prostoru schodišť, vstupních prostor a komerčních jednotek s izolačním dvojsklem.
TOPENÍ
Centrální dálkové.
OMÍTKY
Štukové.
MALBY
Bílá.
PODLAHA
Velkoformátová dlažba MARAZZI / RAKO.
VSTUPNÍ DVEŘE
Hliníkový rám s prosklením.
PŘÍSTUPOVÝ SYSTÉM
Elektronický, s kontrolou oprávněnosti vstupu.
KAMEROVÝ SYSTÉM
Systém s automatickým záznamem, kamery umístěné ve vjezdech a výjezdech z garáží a u vstupních dveří do objektu.
ZVONKOVÉ TABLO
S domácím telefonem a automatickým vrátným.
OSVĚTLENÍ
Rozsvěcení svítidel zajištěno pomocí pohybových čidel.
GARÁŽ
Hromadná garáž ve třech podlažích. 1.NP – vjezd a výjezd z ulice Vokáčova do ulice Přímětická. 1. – 2.PP vjezd a výjezd autovýtahy.
VÝTAHY
2x autovýtah pro vjezd a výjezd z hromadné garáže z 1.PP a z 2.PP. 2x osobní výtah pro sekci A a B.